2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Arad
  5. Alte locuri de munca - Arad
Mark Eniko
Postat 26 aprilie 2024

RED SEVENS angajeaza Manager agentii de pariuri sportive

Localizare

Arad

Descriere

Red Sevens extinde echipa!

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru poziția de Manager agentii de pariuri sportive.

Dacă te consideri o persoană cu o atitudine proactivă, comunicativă și dinamică și îți dorești să-ți construiești o carieră în industria jocurilor de noroc, te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

- Coordonarea și supervizarea activităților zilnice ale agențiilor de pariuri

- Asigurarea unei funcționări eficiente și a unei experiențe optime pentru clienți

- Dezvoltarea relațiilor pe termen lung cu partenerii și clienții

- Identificarea și explorarea unor noi oportunități de afaceri prin cercetarea pieței

- Monitorizarea și raportarea progresului către obiectivele stabilite

Cerințe:

- Abilități excelente de comunicare verbală și în scris

- Capacitate demonstrată de rezolvare a conflictelor

- Cunoștințe solide de operare în Microsoft Office

- Permis de conducere categoria B de cel puțin un an

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv

- Tichete de masă

- Asigurare medicală

- Oportunități de avansare în cadrul companiei

- Integrare într-o echipă dinamică și entuziastă

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 257155199