2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bihor
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Oradea
RED SEVENS
Postat 29 aprilie 2024

RedSevens Oradea angajeaza BARMAN

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, independenta careia ii place sa interactioneze cu oamenii. Pasionata de cocktailuri, retete originale,  cafea si cafe-art.

Responsabilitati

Pregatirea bauturilor/cocktailurilor conform retetelor agreate/existente. Pregatirea barului pentru a putea primi clientii in cele mai bune conditii. . Respectarea standardelor in ceea ce priveste prezentarea bauturilor, gustul acestora si portiile servite. Verificarea necesarului de marfa pentru activitatile de bar si transmiterea acestora catre manager.

Oferim:

Pachet salarial complex si motivant, cuprinzand un contract de munca pe durata nedeterminata, tichete de masa, pachet cu servicii medicale gratuite

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 250209395