2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Arad
  6. Reprezentanti vanzari - Arad
Postat 27 aprilie 2024

Reprezentant vanzari

Salariu

1 000 - 10 000 lei

Localizare

Arad

Comision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studenti

Descriere

REPREZENTANT  VANZARI

Beneficii:

Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;

Sansa de a lucra intr-o echipa tanara.

Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 1.000 Euro,in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);

Program flexibil, independenta in organizarea muncii;

Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;

Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;

Calatorii in diferite tari.

Așteptam CV-ul pe whatsapp sau puteți sa ne contactați telefonic pentru programare la interviu la numarul: 07******25

CANDIDATUL IDEAL

- Persoana sociabila;

- Persoana deschisa sa invete lucruri noi;

- Persoana optimista si care face lucrurile cu pasiune;

Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;

- Capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate;

- Punctualitate, responsabilitate;

Permis de conducere obligatoriu;

-Posesorii auto reprezinta un avantaj în plus;

-Experienta nu este necesara

DESCRIEREA JOBULUI

- Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti;

-Sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare;

-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;

- Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;

- Promovarea si prezentarea produsului

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 264669295