2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 02 mai 2024

Reprezentant Vanzari

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Ne dorim de la noul coleg:

  • sa fie o fire dinamica si activa;

  • sa se priceapa la interactiunea cu oamenii,

  • sa fie o persoana perspicace si empatica,

  • sa fie disponibil la calatorii în afara orasului,

  • sa fie orientat catre client,

  • sa gestioneze timpul eficient,

    Te asteptam in echipa noastra daca ai:

  • Studii medii/superioare,

  • Permis de conducere,

  • Disponibilitatea de a calatori în afara judetului,

  • Abilitati de comunicare si negociere,

  • Capacitate de planificare și organizare a activităților,

  • Experienta anterioara in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj,

  • Dorinta de a invata si de a te perfectiona,

  • Dorinta de a-ti construi o cariera in acest domeniu.

    Ce iti oferim:

  • un mediu de munca activ cu posibilitati multiple de dezvoltare;

  • program de lucru flexibil,

  • training-uri locale si nationale;

  • vei face partе dintr-o еchipa tanara,

  • teambuilding-uri si vacante in tara si in strainatate,

  • program intern de recomandări viitori angajați, cu recompensa financiara;

  • bonus lunar, în functie de performante;

  • posibilitate de promovare,

    Responsabilitati:

  • Identificarea si dezvoltarea unor noi relatii cu potentialii clienti,

  • Negocierea si prezentarea ofertei catre clienti;

  • Indeplinirea planurilor de vanzari,

  • Seriozitate, Punctualitate, Profesionalism.

    Descrierea companiei

    Cat despre noi: Suntem o companie americana de vanzari si distributie, cu o traditie de peste 100 de ani si peste 1600 birouri deschise pe glob. In Romania suntem prezenti de 28 ani si in plina ascensiune.

    Gândim pozitiv şi privim orice obstacol ca pe o posibila oportunitate. Suntem mândri de echipa noastră şi încrezători că ea este cea mai importantă resursă a companiei.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 266145096