2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Vrancea
  6. Reprezentanti vanzari - Focsani
Postat Azi la 07:08

Reprezentant vanzari/Agent vanzari

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Focsani

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO44508508

Căutăm un reprezentant de vânzări dinamic și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre.

Experienta anterioara nu este obligatorie.

Permis de conducere categoria B obligatoriu.

Descrierea jobului

  • Prezentarea si promovarea produselor și serviciilor noastre

  • Orientat către rezultate și dorința de a atinge obiectivele de vânzări

  • Comunicare, negociere si relationare cu clientii (persoane fizice si juridice)

  • Spirit de echipa​

Beneficii :

  • ​Oportunități de câștig

  • Dezvoltare profesională

  • Pachet salarial motivant plus comisioane

  • Bonusuri in functie de performanta

  • Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei

  • Training inclus

  • Mediu de lucru placut

  • Echipa tanara, teambuildinguri periodice

Descrierea companiei

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Brasov, Bistrita, Alba-Iulia si Targu Mures.

Compania noastra este in plina expansiune si avem posturi disponibile in diferite domenii.

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 270010456