2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 1
Postat 04 mai 2024

Reprezentant Vanzari B2B - Bucuresti

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3

Transilvania Marketing este o agenție specializată în furnizarea de servicii de Promovare Pay Per Click pe Facebook și Google cât și dezvoltarea de soluții avansate în eCommerce. Misiunea noastră este de a elabora strategii digitale personalizate, destinate să stimuleze creșterea și a asigura succesul clientilor noaștri într-un mediu online dinamic și în continuă evoluție.

Despre Rol:

Căutăm un Reprezentant de Vânzări B2B ambițios și orientat spre rezultate, pentru a se alătura echipei noastre din București. Persoana selectată va avea responsabilitatea de a dezvolta relațiile existente și de a explora și capta noi oportunități de afaceri prin vizite fizice la clienți potențiali Persoane Juridice din zona București.

Responsabilități Cheie:

Analiză și Strategie eCommerce: Veți efectua analize eCommerce meticuloase, identificând nevoile și cerințele specifice ale clienților și propunând strategii de optimizare corespunzătoare.

Urmărire și Comunicare: Veți menține un dialog constant și constructiv cu clienții potențiali, aplicând metode de follow-up eficiente pentru a vă asigura că oportunitățile nu rămân neexploatate.

Beneficii și Remunerație:

Salariu și Comision: Pachet salarial competitiv, compus din salariu fix și comisioane atractive pentru fiecare contract încheiat.

Dezvoltare Profesională: Acces la oportunități de dezvoltare profesională continuă, traininguri specializate și documentație de înaltă calitate în domeniul marketingului digital.

Calificări și Competențe Necesare: Experiență demonstrată în vânzări B2B și abilități solide de negociere și comunicare interpersonală.

Un interes profund și o dorință de a aprofunda cunoștințele despre mecanismele, metricile și analizele esențiale ale afacerilor online.

Proactivitate, determinare și o orientare strategică spre obținerea de rezultate.

Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269508483