2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bacau
  6. Reprezentanti vanzari - Bacau
Postat 21 aprilie 2024

Reprezentant vanzari ORANGE STORE BACAU

Localizare

Bacau

Comision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO30262950

Descriere

Ataseaza CV-ul tau la acest anunt si vei fi contactat.

Candidatul ideal

Cum am vrea sa fii?

- ai bune abilitati de comunicare, negociere si de vanzare;

- vezi mereu partea plina a paharului, asculti parerile colegilor si iti place sa lucrezi in echipa;

- esti atent la nevoile clientului, intelegi usor ce-si doreste si te straduiesti sa ii oferi cele mai bune solutii;

- stii ca “unde-s multi, puterea creste” si te vei stradui mereu sa iti sustii colegii astfel incat sa va atingeti impreuna obiectivele;

- te adaptezi usor, esti proactiv si nu eziti sa te implici pentru a gasi solutii;

- esti curios si dornic sa inveti;

- ai cunostinte minime de operare PC.

Descrierea jobului

Cum va arata o zi la job?

- interactionezi in permanenta cu oamenii care intra in magazin si nu numai,

- vinzi si oferi informatii despre produsele si serviciile ORANGE (te invatam tot ce trebuie, stai linistit – avem traineri foarte buni! J);

- te ocupi de gestiunea stocurilor;

- intocmesti diverse rapoarte periodice de vanzari (si aici te poti baza pe ajutorul trainer-ului, dar si al colegilor);

Ce-ti oferim?

- pachet salarial constand in salariu fix + tichete masa + comisioane si bonusuri lunare de performanta;

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in vanzari;

- mediu de lucru prietenos si colegi faini;

- asigurare medicala privata;

- reduceri speciale pentru angajati.

Descrierea companiei

Astel Mobile este partener Orange Romania si distribuitor autorizat de servicii si echipamente de telecomunicatii.

Cu o retea de 45 de magazine la nivel national, lucram constant la imbunatatirea portofoliului nostru astfel incat sa asiguram clientilor solutii inovatoare, performante si accesibile.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 265154656