2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 3
Marius Anghel
Postat 03 mai 2024

Reprezentanta Toyota angajează VOPSITOR auto

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Căutăm un vopsitor auto cu experiență pentru a se alătura echipei noastre din cadrul Toyota Bucuresti Sud.

Responsabilități:

  • Realizarea pregătirii suprafețelor auto înainte de vopsire

  • Mixarea și aplicarea corectă a vopselei în conformitate cu specificațiile producătorului

  • Utilizarea tehnicilor adecvate de vopsire pentru a obține un finisaj de calitate superioară

  • Îndeplinirea cu precizie a tuturor cerințelor de vopsire și a termenelor limită stabilite

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vopsirea vehiculelor

  • Cunoașterea tehnicilor și materialelor specifice pentru vopsirea auto

  • Responsabilitate și atitudine proactivă față de locul de muncă

Beneficii:

  • Salariu atractiv + bonuri de masa

  • Asigurare medicala clinica privata

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269444417