2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Brasov
Fjobs.ro
Postat 12 mai 2024

Responsabil Achizitii / Livrari

Salariu

4 100 - 4 600 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilitati Achizitii

  •  Comanda material conform Necesar  (PAL. MDF, cant, ); Receptie material; Inventar periodic material

  • Comanda feronerie ; Receptie feronerie; Repartizare feronerie pe comenzi; Inventar periodic feronerie

  • Comanda consumabile ; Receptie consumabile; Repartizare consumabile

  • Intocmire rapoarte pentru consumabile, in special Carton, folie, folie cu bule.

  • Receptie metal ; Repartizare metal.

  • Achizitie scule ; Receptie scule; Repartizare scule ;

Responsabilitati Livrari

  • Inventariere repere finale inante de livrare

  • Incarcare si livrare Comenzi

  • Rapoarte lunare / livrari / comanda

  • Raport rebuturi in hala / raport pe return produse din comanda

  • Cerinta obligatorie : Permis B

Responsabilitati Inventariere

  • Inventar materii prime

  • Inventar feronerie

  • Inventar consumabile

  • Inventar scule de mana

  • Inventar Dispozitive utilaje

Ce iti oferim :

  • Salariu net corespunzator cu ecperienta 3.500 – 4.000 lei

  • Tichete de masa 600 lei

  • Plata orelor suplimentare si diferite bonificatii de productie

  • Masa calda la pranz

  • Transport decontat

  • Se deconteaza cazare pentru cei care vin din alte judete

  • Conditiile de lucru sunt foarte bune, halele sunt noi si incalzite, pozitionate foarte aproape de mijloacele de transport in comun – locatia Fundatura Harmanului(centura veche)

Amenajari Interioare si Exterioare din Lemn | Exclusive Wood Design Brasov – www.exclusivewood.net

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269308072