2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Mures
  6. Ingineri - Targu-Mures
Postat 22 aprilie 2024

Responsabil Întreținere Clădiri

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 45343645

Angajăm RESPONSABIL ÎNTREȚINERE CLĂDIRI la Valea Izvoarelor Senior Living!

Suntem în căutarea unei persoane dedicate, atentă la detalii și cu atitudine pozitivă, care să ne ajute cu întreținerea clădirilor noastre. Experiența într-un post similar constituie un avantaj.

Responsabilități:

- Întreținerea spațiilor exterioare la 4 clădiri din zona Târgu Mureș – Corunca;

- Amenajarea și întreținerea spațiului verde, spațiilor sociale și auxiliare;

- Întreținerea și repararea echipamentelor și a mobilierului;

- Soluționarea urgențelor legate de clădiri;

- Planificarea și efectuarea întreținerii preventive pentru a asigura buna funcționare a infrastructurii clădirilor;

- Menținerea în stare bună de funcționare a echipamentelor, sculelor si utilajelor de întreținere;

Cerințe:

- Permis de conducere categoria B;

- Studii medii;

- Amabilitate, seriozitate și responsabilitate;

- Atenție la detalii;

- Cunoștințe de baza în utilizarea echipamentelor de curățenie;

- Capacitatea de a rezolva problemele tehnice minore;

- Cunoștințele și experiența în construcții și instalații constituie un avantaj.

Beneficii:

- Salariu net 3.500 – 4.000 lei/lună, în funcție de experiență și abilități;

- Tichete de masă 25 lei/zi lucrătoare;

- Mașină de serviciu 24/24;

- Program de lucru 08.00-16.00, luni-vineri.

Sună acum la 07********14 pentru programarea la interviu.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 269200812