2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Timis
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Timisoara
Postat 30 aprilie 2024

Restaurant Nora angajează!

Salariu

3 500 - 3 700 lei

Localizare

Timisoara

Suntem în căutarea unui coleg dedicat pentru postul de *Operator Gestiune și Împachetare în cadrul departamentului Commerce Delivery*. Alătură-te echipei noastre dinamice și contribuie la succesul livrărilor noastre culinare!

*Responsabilități:*

- Gestionarea și organizarea comenzilor pe trasee si atribuirea practica catre soferii livratori.

- Împachetarea comenzilor pentru livrare în conformitate cu standardele de calitate ale restaurantului;

- Asigurarea unei bune coordonări cu echipa de bucătărie și cea de livrări;

- Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru.

*Cerințe:*

- Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient sub presiune;

- Experiență într-un post similar este un avantaj, dar nu este obligatorie;

- Abilități de organizare și prioritizare a sarcinilor;

- Punctualitate și seriozitate.

*Oferim:*

- Salariu competitiv

- Masa asigurata

- Transport de la locul de munca

- Mediu de lucru plăcut și modern;

- Posibilități de avansare și dezvoltare profesională.

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email : office/restaurantnora.ro

*Așteptăm cu entuziasm să te cunoaștem!*

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269461705