2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Prahova
  6. Personal receptie si administratie - Sinaia
Postat 26 aprilie 2024

Rina Hotels angajează Receptioner

Localizare

Sinaia

Full time

Program de munca: Necesita munca in ture de noapte

Unitatea noastră hotelieră caută un receptioner responsabil și dedicat pentru a se alătura echipei noastre

Dacăîți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și prietenos, aceasta esteo oportunitate excelentă pentru tine!

Responsabilități:

-Primirea oaspeților și efectuarea check-in-ului în timp util;

-Oferirea de informații precise și detaliate despre facilitățilehotelului și despre atracțiile din zonă;

-Gestionarea rezervărilor și a sistemului de înregistrare a oaspeților;

-Asigurarea securității clădirii și a oaspeților

-Rezolvarea eficientă a solicitărilor și a plângerilor oaspeților.

Cerințe:

-Experiență anterioară în domeniul ospitalității reprezintă un avantaj;

-Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor;

-Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona multiplesarcini simultan;

Beneficii:

-Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant;

-Training și suport continuu pentru a-ți dezvolta abilitățile;

-Pachet salarial atractiv și bonusuri în funcție de performanță;

-Perspectiva de avansare în cadrul companiei pe baza performanței tale.

Dacă ești o persoană proactivă, cu o atitudine pozitivă și dornică săofere oaspeților o experiență de neuitat, te invităm să aplici pentru postul de receptioner la unitatea noastră hotelieră din Sinaia.

Așteptăm cu nerăbdare să faci parte din echipa noastră!

Localitate

Sinaia,

Prahova

Prahova, Sinaia
ID: 266962885