2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Salon biliard angajeaza barman/ospatar full time sau part time

Salariu

2 900 - 3 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Cautam baiat/fata pentru locatia noastra de pe strada Piezisa in Cluj.Nu este necesara experienta, dar este necesara dorinta de a lucra in ospitalitate. Ne ocupam noi de trainingul tau si daca vrei sa inveti meseria de barman, acest job poate fi startul perfect in cariera. Daca vrei un job care sa te ajute pe perioada studentiei, la noi gasesti atat un loc de munca respectat, cu o comunitate tanara, dar si oportunitatea de a avansa si dezvolta in domeniul ospitalitatii.

Descrierea jobului

Barman/ospatar:

- preparea produselor de bar si servirea lor cu respectarea retetarului

- gestionarea stocului de marfa/receptionarea marfii

- curatenia si mentinerea ei la locul de munca (in bar)

- urmarirea incasarilor

- debarasare la mese

- gestionare elemente joc: biliard, darts, masa fusball, playstation. cunoasterea regulilor de joc, urmarirea respectarii regulilor localului de catre clienti.

Lucram in ospitalitate, clientii nostri sunt oaspetii nostri, trebuie sa zambim si sa venim cu entuziasm la lucru.

Program local: zilnic 12-02.

Program lucru:

Full time: 2 cu 2, salar 3000 lei/luna

Part time: variabil, saptamanal 20-24 de ore impartite in 2 ture de 12 ore Salar 15 lei/h

Descrierea companiei

Break Room este un nou concept de local deschis. Reuneste elementele de distractie tinereasca: biliard, darts, fussball, playstation cu cele ale unui sports bar. Localul se adreseaza studentilor in primul rand dar si clujenilor iubitori de o atmosfera relaxata.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268883007