2. Locuri de munca
  3. Cosmeticieni - Frizeri - Saloane
  4. Altele
  5. Altele - Sibiu
  6. Altele - Sibiu
Postat 16 aprilie 2024

Salonul Mr&Mrs Style caută haristylist/ă.

Salariu

2 500 - 5 500 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 1Recrutare la distanta

Salonul nostru de înfrumusețare Mr&Mrs Style caută o hairstylistă talentată și pasionată de coafuri și/sau vopsit pentru a se alătura echipei noastre. Dacă îți place să lucrezi cu femeile și să le ajuți să se simtă frumoase și încrezătoare, te încurajăm să aplici pentru postul de hairstylistă în salonul nostru.

Responsabilități:

  • Efectuarea tunsorilor și a coafurilor conform preferințelor și cerințelor clienților

  • Consultarea clienților și oferirea de sugestii privind stilul și îngrijirea părului

  • Vopsirea, decolorarea, suvitatea și aplicarea tratamentelor pentru păr

  • Efectuarea coafurilor pentru evenimente speciale, cum ar fi nunți sau petreceri

  • Menținerea unui mediu curat și ordonat în salon

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul hairstylingului, cu o înclinație către coafurile pentru femei

  • Cunoașterea tendințelor actuale în hairstyling și a tehnicilor de îngrijire a părului

  • Abilități excelente de comunicare și consultare cu clienții

  • Atenție la detalii și abilități de organizare

  • Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra în weekend-uri și sărbători

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 242291045