2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bistrita-Nasaud
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bistrita
Postat 24 aprilie 2024

SC Comautosport SRL angajeaza Pregatitor Vopsitor Auto

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 565218

Descriere

Cerinte

  • Calificare in domeniu si cunostinte despre procesul de pregatire si vopsitorie in atelierele reprezentantelor producatorilor prezinta un avantaj;

  • Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar nu este un criteriu eliminatoriu;

  • Cursurile de calificare recunoscute, pot constitui un avantaj

  • Responsabil, spirit de echipa, dorinta de dezvoltare profesionala

    Descrierea postului

Responsabilitati:

  • răspunde în mod direct de calitatea operaţiilor executate şi de piesele de schimb si materialele primite în vederea reparaţiei

  • participarea la traning-urile periodice ale importatorilor

  • actualizarea continua a cunostintelor

  • comunicarea proactiva cu membrii echipei

  • Respectarea proceselor de lucru si a procedurilor societatii

Beneficii

  • formare profesionala continua

  • mediu de lucru la standarde de reprezentanta

  • pachet salarial motivant

  • spor de fidelitate

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 267563872