2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Cluj
  6. Muncitori constructii - Cluj-Napoca
Postat 17 aprilie 2024

Sc Gradina Mea Srl Angajeaza Tehnician mentenanta sisteme de irigatii

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 16437479

Descriere

Căutăm:

Un tehnician de întreținere a sistemelor de irigare , de încredere care să se alăture echipei noastre dinamice.

În calitate de tehnician în întreținerea sistemelor de irigare, veți juca un rol crucial în întreținerea și repararea sistemelor de irigare pentru a asigura performanțe optime. Candidatul ideal va avea nevoie de minima experiență în sistemele de irigare și va avea abilități excelente de rezolvare a problemelor.

Această poziție oferă o oportunitate interesantă de a contribui la succesul companiei noastre și de a lucra la o varietate de proiecte.

Responsabilitati

Efectuați întreținerea de rutină a sistemelor de irigare, inclusiv verificarea scurgerilor, curățarea filtrelor și reglarea presiunii apei. Reparați și înlocuiți piesele defecte, cum ar fi capete de sprinklere, supape și controlere. Rezolvați problemele de sistem și identificați cauza principală a defecțiunilor. .

Monitorizați utilizarea apei și recomandați clienților măsuri de conservare a apei. Efectuați inspecții regulate pentru a identifica problemele potențiale și pentru a anticipa nevoile de întreținere.

Mențineți înregistrări exacte ale activităților de întreținere și reparații ale sistemului.

Cerințe permis cat B., experiență minima in întreținerea sistemelor de irigare .. Cunoașterea diferitelor sisteme de irigare, inclusiv prin picurare, aspersoare și microirigare. Familiarizare cu componentele sistemului de irigare.

Abilități puternice de depanare și rezolvare a problemelor.

O atenție excelentă la detalii și capacitatea de a lucra independent.

Oferim:

Salar atractiv

Masina

Calificare suplimentara la locul de munca

Mediu placut si fara presiuni

Program flexibil

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269146275