2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Dambovita
  6. Asistent manager si secretariat - Targoviste
Postat 03 aprilie 2024

Secretara, munca de birou

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

SC Darmacom Edil SRL, o companie de construcții cu o reputație solidă în domeniu, caută o secretară dedicată și eficientă pentru a se alătura echipei noastre din birou. Candidatul ideal va fi responsabil pentru gestionarea activităților administrative și de secretariat, asigurând buna funcționare a biroului.

Responsabilități:

Primirea și gestionarea corespondenței;

Organizarea întâlnirilor și a programului de lucru al directorului;

Pregătirea documentelor și rapoartelor necesare;

Menținerea și actualizarea înregistrărilor și bazelor de date;

Etc.

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj;

Abilități excelente de comunicare și organizare;

Cunoștințe solide de operare PC și de utilizare a programelor Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

Atitudine proactivă și capacitate de lucru în echipă.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie respectată și în continuă dezvoltare;

Pachet salarial competitiv.

Pentru detalii, va rog sa ma contactați la numărul de telefon: +40*******33.

CV-URILE SE POT TRIMITE IN MESAJ PRIVAT PE OLX

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 268484608