2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Specialist energie regenerabila
  5. Specialist energie regenerabila - Arad
  6. Specialist energie regenerabila - Arad
Postat Azi la 05:31

Sef de echipa - Sisteme fotovoltaice la sol

Salariu

6 000 - 12 000 lei

Localizare

Arad

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariRecrutare la distanta

Cautam Sef de echipa pentru montaj sistem fotovoltaic sol,parte mecanica

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- minim 2 an experienta in montajul sistemelor fotovoltaice la sol si minim 6 luni pe acest post.

- aptitudini tehnice

- disponibilitate pentru deplasari in alte judete in tara ( obligatoriu )

- de preferabil detinerea unui permis auto categoria B ( nu este o conditie obligatorie )

- sociabilitate si spirit dе echipa

- seriozitate si perseverenta

Descrierea postului:

- executarea lucrarilor specifice activitatii de instalare a sistemelor fotovoltaice

- respectarea standardelor, procedurilor si instructiunilor de lucru

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 269037901