2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
Postat 02 mai 2024

Șef de Tură Dodo Pizza Coresi

Salariu

2 700 - 4 000 lei

Localizare

Brasov

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Dodo Pizza Brasov din Mall Coresi cauta coleg/a pentru postul de Șef de Tură.

Dacă îți place să coordonezi dar și sa ajuti, ești o persoana activă și motivată sa cresti impreuna cu noi - aplica pentru acest job.

Ne potrivim daca:

- Ai experiență în coordonarea, controlul și organizarea unei echipe - reprezintă un avantaj;

-Ești o persoană responsabilă, organizată și orientată spre performanță;

- Ai experientă  în bucatarie sau un rol similar - reprezintă un avantaj.

Am vorbit doar de experiență? Nici nu mai contează cât timp ești dispus sa înveți de la noi.Promitem o echipa asa cum nu ai mai văzut, suntem neobisnuiti de buni și serioși!

Care vor fi responsabilitățile tale:

- Vei organiza cât mai eficient programul colegilor din bucatarie;

- Vei ajuta la procesul de producție din bucatarie - când este cazul;

- Te vei ocupa de instruirea și integrarea stagiarilor- dacă este cazul;

- Vei interacționa cu clienții si vei oferi suport pentru soluționarea sesizărilor;

- Inventarierea și gestionare banilor și a bunurilor pe parcursul turei;

- Gestionarea mărfurilor din stoc;

Ce Beneficii vei avea pentru început:

- Instruire plătită și suport pana vei fi pregatit sa preiei tura singur/a;

- Salariu stabil + procent pentru atingerea indicatorilor de performata;

- Spor de vechime;

- Pranzul și reduceri la cafea - ne ocupăm să fie pe placul tau;

- Vei lasa transportul după tura de seara în seama noastra;

- Posibilitatea de avansare- pentru ca este mai ușor să crești din interior;

Suna la 07********16/ 07********20 pentru a programa o discuție cu noi sau trimite-ne CV-ul și te vom contacta în cel mai scurt timp posibil!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 237940892