2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Satu Mare
  5. Agricultura - Zootehnie - Satu Mare
Postat 30 aprilie 2024

Manager Logistica / Șef Depozit Fructe - Homorodu de Sus

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Alăturat plantației de afini întinsa pe 42 ha in Homorodu de Sus, Satu Mare, avem unul din cele mai high-tech depozite de fructe din zona  dotat cu sistem de sortare si ambalare ultra-modern, automatizat.

Vrem să aducem în echipa Bluettes Saveur oameni care știu că pot face diferența în procesul de producție sau în lanțul logistic. Ne dorim să creștem împreună, să creăm nu doar un business modern, ci și o cultură organizațională sănătoasă, în care încurajăm leadershipul și inițiativa.

Candidatul Ideal

  • Persoana responsabila, serioasa cu aptitudini organizatorice foarte bune

  • Experienta in logistica

  • Intelegerea industriei alimentare si a procesului tehnologic - preferabil

Descrierea jobului

  • Poziție dinamica, implicând toate aspectele legate de logistica depozitului de fructe

  • Supervizare si coordonare angajati si zilieri

  • Asigura suport administrativ managerului societății

Beneficii

  • Pachet salarial motivant, corelat cu performantele profesionale

  • Mediu de lucru modern,  depozit frigorific cu linie de sortare automata, dotat cu echipamente de înalta performanta

  • Posibilitate de afirmare profesionala si avansare într-o companie in plina dezvoltare

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 269403168