2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Mures
  6. Altele - Targu-Mures
Postat Azi la 08:06

Sef Echipa Securitate Auchan Targu Mures City Sud

Localizare

Targu-Mures

Descriere

Profilul candidatului:

Studii medii finalizate

Atestat calificare profesionala in domeniul securitatii (Obligatoriu)

Cunostinte de operare calculator (PC, MSOffice)

1-3 ani experienta in receptie marfa

Experienta in domeniul securitatii obiectivelor (Avantaj).

Responsabilitati:

Verifica sistemul de securitate, control si acces personal/marfa in platforma

Asigura monitorizarea video din platforma de catre prestatorii de servicii logistice

Verifica operatiunile de incarcare-descarcare a marfurilor  si activitati conexe din punct de vedere securizare flux fizic din platforme, in scopul diminuarii pierderilor companiei.

Activitatea se desfasoara in ture.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 250240415