2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 3
Postat 28 aprilie 2024

Simigeria LUCA angajeaza ELECTRICIAN autorizat ANRE

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Descriere

Candidatul ideal:

  • Studii medii (liceu sau școală profesională);

  • Certificat de calificare/autorizare în meseria de electrician;

  • Capacitate de învățare rapidă, atenție la detalii;

  • Capacitate de lucru în echipă;

Descrierea jobului:

Principalele responsabilități ale acestei poziții sunt:

  • Acționează în funcție de necesitate în cazul apariției unor probleme tehnice/electrice și intervine pentru repunerea în funcțiune a echipamentelor în caz de incident neprevăzut sau avarie, găsind soluții alternative;

  • Efectuează intervențiile pentru întreținerea preventivă a echipamentelor tehnice din punct de vedere electric;

Beneficii:

  • Se asigură un plan de creștere și dezvoltare pentru acumularea cunoștințelor necesare;

  • Un loc de muncă stabil alături de o echipă experimentată;

  • Transport asigurat pe rute fixe;

  • Tichete de masă.

Detali: Simona 07******70

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 250884113