2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Neamt
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Piatra Neamt
Ionut
Postat 14 mai 2024

Simigeria PETRU angajează Gestionar depozit fabrica din Piatra Neamt

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Simigeria PETRU este în căutarea unei persoane pasionate și dedicate care să ocupe postul de Gestionar.

Locatia: Piatra Neamț, strada Dumbravei, nr 5 (fosta fabrica Amicii, la 7 km de Piatra Neamt). Ne dorim un coechipier care sa aibă următoarele calificări:

·       Experienta dovedita in gestionarea stocurilor, achiziții sau operațiuni de depozit de preferința intr-un mediu de productie;

·       Excelente abilitați de rezolvare a problemelor si atenție la detalii in gestionarea inventarului;

·       Cunoștințe medii in utilizarea sistemelor de management al depozitului si a altor software relevante;

·       Abilitați bune de comunicare pentru a colabora cu celalalte departamente;

·       Identificarea oportunităților de îmbunătățire a proceselor și de optimizare a costurilor în cadrul funcției de management al mărfurilor.

·       Implementați cele mai bune practici și măsuri de eficiență pentru a eficientiza operațiunile și a spori productivitatea.

·       Absolvent de cel puțin de studii medii.

Care vor fi atribuțiile tale:

·       Supravegheaza si gestioneaza toate activitatile, inclusiv primirea, stocarea si distributia materialelor si produselor finite;

. Coordonarea unei echipe (are in gestiune mai multe depozite);

·       Asigura verificarea calității materiilor prime pe timpul depozitarii acestora;

·       Dezvolta si implementeaza proceduri eficiente de depozitare pentru a optimiza productivitatea si a reduce costurile operationale;

·       Asigura gestionarea precisa a inventarului, efectueaza verificari regulate ale stocurilor si mentine evidenta inventarului.

·       Întocmirea de procese verbale predare-primire, intrari-iesiri, de avize.

     Ce oferim?

·        Salariu motivant+

·        Tichete de masa 30 ron/zi lucrată;

·        Diurnă în cazul deplasărilor;

·        Calificare la locul de muncă pentru perioada de început;

·        Echipă tânără și dinamică, mediu plăcut de muncă;

·        Suport constant în desfășurarea activității.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra tanara si entuziasta, sa te dezvolti si sa cresti alaturi de noi, trimite CV.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 269699760