2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Buzau
  6. Asistent manager si secretariat - Buzau
Postat 30 aprilie 2024

Social Media Manager

Localizare

Buzau

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem în căutarea unui Social Media Manager pasionat și creativ pentru a se alătura echipei noastre.

Dacă ești expert în gestionarea rețelelor sociale și ai o înțelegere profundă a mediului online, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine!

Responsabilități:

• Dezvoltarea și implementarea unei strategii de social media în concordanță cu obiectivele generale ale companiei.

• Monitorizarea și gestionarea prezenței brandului pe diverse platforme sociale. • Crearea și distribuirea conținutului relevant și atractiv pentru publicul țintă.

• Analizarea datelor și raportarea performanțelor campaniilor. Cerințe: • Experiență anterioară în gestionarea rețelelor sociale

. • Cunoștințe solide despre tendințele și instrumentele de social media.

• Abilități excelente de comunicare și creativitate.

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 269039722