2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Constanta
  6. Instalatori - Constanta
Postat 13 aprilie 2024

Societate angajeaza instalator termico sanitar

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO33982521

Descriere

Angajam :

INSTALATOR TERMICO SANITAR

Descrierea jobului:

  • Executa lucrari de instalare si intretinere a echipamentelor sanitare si termice

  • Instalarea si repararea sistemelor de conducte de apa, canalizare si incalzire

  • Identificarea si remedierea problemelor cu sistemul de conducte

  • Lucrul cu instrumente si echipamente speciale pentru instalatii

  • Colaborarea cu alti instalatori si membri ai echipei pentru a finaliza proiectele

  • Respectarea standardelor de siguranta si a reglementarilor privind instalatiile tehnico-sanitare

  • Emiterea necesarul de materiale, utilaje, aparate, semifabricate pentru proiectele alocate

Cerinte:

• SERIOZITATE

• Experienta in domeniui

• Punctualitate

• Atitudine pozitiva

Avantaje:

• Contract de munca pe perioada nedeterminata

• Program de lucru: 8 ore

• Pachet salarial motivant in functie de experienta si calificare

• Salariu pe cartea de munca

Pentru detalii suplimentare puteți suna la 07******21

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 266302588