2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Prahova
  6. Transport marfa - intern - Ploiesti
Postat 16 mai 2024

Sofer achizitii- livrari

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: B

Suntem un business stabil pe piața ambalajelor de unica folosință pentru industria HORECA si nu numai, infiintata in anul 2016, cu sediul in Ploiesti.

Activitatea se desfasoara in Afumati - Ilfov - Bucuresti - Ploiesti

Candidatul ideal:

  • Permis conducere categ B - cu experienta (pe duba de 3,5 tone) | fără antecedente

  • Avantaj - experienta de lucru in depozit ( Distributie/ Logistica)

  • Esti o persoana activa si dispusa la efort fizic

Descrierea postului:

  • Pregatirea comenzilor, Încărcare / descărcare marfa in si din masina

  • Receptionarea cantitativa si calitativa a produselor de la furnizori

  • Utilizeaza optim si intretine in stare buna autovehiculul dat la dispozitie pentru efectuarea activitatii

  • Promovarea și menținerea imaginii pozitive a companiei in relație cu furnizorii și clienții

Ce oferim:

  • Contract pe durata nedeterminata

  • Pachet salarial motivant ( start 3500 lei + tichete de masa 600 lei )

  • Program de lucru Luni -Vineri 08:00 - 17:00

  • Transport asigurat din Ploiesti

* Activitatea se desfasoara in Afumati.

Trimite-ne CV-ul tău ( doar CV-urile atasate se iau in considerare)

Alătură-te echipei noastre! Dacă dorești sa afli mai multe despre noi si activitatea pe care va trebui sa o desfasori, intra pe site-ul nostru - Roffice

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 263724852