2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Dambovita
  6. Transport marfa - intern - Targoviste
Postat 16 mai 2024

Șofer Autoplatformă + Platformă - Categorie C+E

Salariu

4 000 lei

Localizare

Targoviste

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem o companie de transport cu o experiență vastă în industrie și o reputație solidă pentru servicii de calitate și fiabilitate. Ne extindem echipa și căutăm un șofer experimentat categoria C+E pentru a se alătura echipei noastre. Oferim oportunități excelente de dezvoltare profesională și un mediu de lucru stimulant.

Responsabilități:

  • Conducerea autoplatformei și platformei în conformitate cu regulile de siguranță și legislația rutieră

  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor în mod eficient și în siguranță

  • Asigurarea integrității și securității mărfii transportate

  • Menținerea contactului cu dispeceratul pentru coordonarea rutelor și a orarelor de livrare

  • Efectuarea verificărilor de rutină și menținerea autovehiculului în condiții bune de funcționare

  • Respectarea standardelor de siguranță și de mediu

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C+E valabil

  • Experiență anterioară în conducerea autovehiculelor de categorie C+E, preferabil în transportul pe platformă

  • Abilități excelente de conducere și de orientare în trafic

  • Capacitatea de a încărca și descărca mărfuri în mod responsabil și eficient

  • Atitudine pozitivă, responsabilitate și atenție la detalii

  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă

  • Flexibilitate în privința programului de lucru și a posibilității de a lucra în timpul nopții sau în weekend, după caz

  • Cunoștințe de bază de mecanică auto constituie un avantaj

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv

  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în cadrul companiei

  • Mediu de lucru stabil și stimulant

  • Echipament de protecție și uniformă asigurate

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. actualizat]

Programul de munca este in medie de 4 zile pe saptamana, in functie de rutele necesare aferente firmei, fiind curse scurte si curse lungi care necesita mai mult timp.

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 269772908