2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Iasi
  6. Transport marfa - intern - Iasi
Postat 15 aprilie 2024

sofer cat.C pe auto-utilitara de 7T

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: ro35681800

Descriere

HITPLAS isi mareste echipa!

Cautam un nou coleg pentru postul de sofer cat.C pe auto-utilitara de 7T! Esti candidatul perfect daca indeplinesti urmatoarele cerinte :

  • Ai varsta cuprinsa intre 20 si 40 de ani;

  • Posezi permis de conducere de minim 3 ani si ai experienta pe 7T;

  • Ai aptitudini foarte bune de conducere auto si cunosti zona Jud. Iasi;

  • Nu ai antecedente penale;

  • Esti punctual, corect si responsabil;

  • Ai rezistenta la efort fizic

Mai jos gasesti cateva din responsabilitatile tale :

  • Manipulezi, pregatesti, incarci si livrezi marfa catre client;

  • Majoritatea livrarilor se fac in judetul Iasi si mai rar in judetele din jur;

  • Pregatesti comenzile pentru curier;

  • Asiguri buna functionare si curatenia autoturismului dat in folosinta;

  • Incasezi banii de la clientii care platesc numerar si ii transmiti in contabilitate .

Programul de lucru este LUNI-VINERI in intervalul orar 8:00-17:00 Pachet salarial atractiv si mediul de lucru placut. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta si telefonic

Descriere companie:

S.C. HIT PLAS SRL este o  societate comerciala cu capital 100% privat, fondata in anul 2016, ca filiala in Romania a unui producator cu experienta de peste 12 ani in domeniul metalurgic: producerea de sirma, plase, garduri si porti de diferite tipuri, etc.

Comercializam cel mai mare sortiment de plasa si gard din Romania.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269043218