2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Buzau
  6. Transport marfa - intern - Buzau
Postat 15 aprilie 2024

Sofer distributie

Localizare

Buzau

FIRMA SC PETRISOR SRL ESTE DE PESTE 30 DE ANI PE PIATA COMERTULUI EN-GROS SI EN-DETAIL DIN BUZAU AVAND O VIZIUNE CLARA : SA OFERE CLIENTILOR ACHIZITIONAREA UNOR PRODUSE DE CALITATE LA CELE MAI BUNE PRETURI !

RESPONSABILITATI

-raspunde de transportul, livrarea comenzilor si incasarea in numerar a contravalorii facturii emise catre client

-veriffica si raspunde de marfa receptionata de la depozit

-raspunde de transportul si livrarea in conditii bune si in timp util a marfii

-participa la incarcarea masinii cu comenzile pe ruta alocata

-efectueaza incasari de la clienti si preda banii la terminarea programului in ziua respectiva

CERINTE

-studii medii

-carnet de conducere categoria B

-experienta minim 2ani fara evenimente rutiere

-abilitati de comunicare , politete ,capacitatea de concentrare de a lucra sub presiunea timpului.

OFERTA

PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL

WEEK-END UL LIBER

TICHETE DE MASA 20LEI

PACHET SALARIAL ATRACTIV

CEI INTERESATI PUTETI SUNA LA TELEFON:07********00

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 252773622