2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Haieu
Postat 09 aprilie 2024

Electrician Intretinere si Reparatii/Reprezentant Vanzari-CallCenter

Localizare

Haieu

Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 36472365

Sofer-Electrician de Intretinere si Reparatii - Service Mobil și Reprezentant Vanzari-CallCenter-Facturist

Sofer-Electrician de Intretinere si Reparatii - Service Mobil

Candidatul Ideal

Cerințe: - permis categoria B; - experienta in domeniu constiute avantaj; - abilitatea de a asculta; - persoană ambitioasă, organizată, - capacitatea de a rezolva rapid și corect problemele apărute; - capacitatea de a prioritiza sarcinile;

Descrierea jobului - sa lucreze conform procedurilor firmei; - sa realizeze lucrari de mentenanta intretinere si reparatii la produsele comercializate, utilaje,piese; - sa asigure calitatea lucrarii executate; - sa remedieze deficientele constatate; - sa fie cinstit, loial si disciplinat, dand dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact - munca se desfasoara pe teren.

Reprezentant Vanzari-CallCenter-Facturist

- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare; - Cunostinte facturare in program Saga constituie avantaj - Cunostinte operare PC, Microsoft Office; - Experienta in vanzari constituie avantaj - Atentie la detalii; - Flexibilitate si adaptabilitate; - Nivel de implicare, seriozitate si responsabilitate ridicat; - Dorinta si abilitatea de a invata rapid si a se perfectiona.

Descrierea jobului

- Exclusiv munca de birou; - Prezentarea produselor fabricate si vandute de Move Eco prin telefon sau mail catre potentialii si actualii clienti ai companiei - Facturarea comenzilor lansate de clienti si confirmarea acestora telefonic sau pe mail - Intocmirea de AWB-uri pentru piesele care se trimit prin curier Beneficii: - Pachet salarial atractiv la care se adauga Bonuri de masa si Decontare combustibil.

Localitate

Haieu,

Bihor

Locație exactă
Bihor, Haieu
ID: 261889175