2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Galati
  6. Transport marfa - intern - Tecuci
Postat 09 aprilie 2024

Sofer distributie Tecuci

Localizare

Tecuci

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: B, C

Polaris SRL este una dintre firmele care ofera servicii de logistica si distributie produse food si non food in Tecuci si in localitatile limitrofe . Scopul nostru este sa oferim clientilor nostri promtitudine si servicii de calitate .  Ne dorim sa cream un parteneriat puternic cu oameni de incredere, pentru o cooperare de calitate astfel incat impreuna sa garantam succesul fiecarui proiect.

Cerinte :

Permis de conducere categoria B sau C ;

Experienta anterioara de minim 6 luni pe o autoutilitara de 3.5 t (de preferat);

Persoana organizata, disciplinata si atenta la detalii;

Persoana comunicativa, flexibila si reponsabila;

Responsabilitatile postului:

Incarcare, descarcare a marfii din autovehiculele de livrare;

Verificarea marfurilor din punct de vedere cantitativ si al corespondentei cu documentele de livrare ;

Livreaza marfa catre clienti conform documentelor de livrare;

Asigura buna functionare a autovehiculelor  si anunta seful  ierarhic despre orice defectiune survenita  la acestea;

Incaseaza contravalorii marfurilor livrate catre clienti si depune contravaloarea acestora la casieria societatii;

Beneficii:

* Pachet salarial atractiv , mediu de lucru profesionist si dinamic.

* Esti dinamic?

* Iti place actiunea , munca in echipa?

* Iti face placere sa interactionezi cu oamenii?

 Daca raspunsurile sunt pozitive te rugam sa  atasezi CV-ul tau, sau sa il depui la depozitul din Tecuci, str . 1 Dec. 1918, nr ,146 -Depozit Galgros .

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu acestia.Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si în deplină confidentialitate.

Localitate

Tecuci,

Galati

Galati, Tecuci
ID: 268782035