2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Sibiu
  6. Alte domenii - Sibiu
Postat 25 aprilie 2024

Sofer/Operator automacara (truck mounted crane) – Belgia

Localizare

Sibiu

Full time

Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Ai experienta ca sofer/operator automacara si iti doresti un job atractiv in strainatate?

Atunci nu ezita si aplica pentru acest post!

Cautam persoane cu experienta in domeniu pentru a lucra la o firma care executa lucrari electrice in Belgia.

Descrierea postului: - transporta materiale ca excavatoare, tractoare, decoratiuni de Craciun, cu o automacara in diferite locuri din Belgia;

                                      - plaseaza stalpi noi de iluminat si ii inlocuieste pe cei vechi acolo unde este cazul;

                                       - lucreaza cu o macara tip brat;

                                       - este responsabil de inspectia si mentenanta de baza a camionului, trailer-ului si a accesorilor;

                                        - se asigura ca toate documentele necesare sunt in ordine;

                                        - raporteaza orice defecte, accidente, daune sau furt;

                                        - raporteaza situatii si activitati nesigure/periculoase.

Cerintele postului: - permis de conducere categoria C sau C + E;

                                  - experienta anterioara in munca pe o automacara (minim 1 an);

                                  - cunostinte de limba engleza, franceza sau olandeza (macar la un nivel conversational);

                                  - seriozitate si atentie sporita la normele de siguranta si protectia mediului inconjurator.

Se ofera:

               - salariu: incepand de la 20,85 euro brut pe ora;

- contract de munca belgian conform legislatiei in vigoare din Belgia;

-transportul nu este asigurat dar este decontat la sosirea in Belgia;

               - cazare asigurata contra cost: 250 euro pe luna (chirie + utilitati).

Asteptam CV-urile aici pe platforma. Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta telefonic la numarul 07******52 sau va asteptam la sediul nostru in Sibiu, Str. Victor Hugo nr. 8.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 253803020