2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 2
Postat 11 aprilie 2024

Sofer pentru bucatarie de productie si livrare mancare Pipera

Salariu

3 500 - 3 600 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program de lucru in turePermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 42171456

Compania noastră, FAYN, este în căutarea unui șofer dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei. Ne dorim să oferim servicii impecabile clienților noștri, iar pentru aceasta avem nevoie de cineva pasionat de conducerea și livrarea în condiții de siguranță a mâncării către locațiile noastre.

Responsabilități:

  • Conducerea vehiculului de transport pentru a livra mâncare către locațiile desemnate.

  • Asigurarea încărcăturii în condiții de siguranță și respectând regulile de transport.

  • Respectarea itinerariilor și a termenelor de livrare stabilite.

  • Comunicarea eficientă cu echipa de logistică și cu clienții pentru a asigura o experiență pozitivă a livrărilor.

  • Întreținerea și curățarea regulată a vehiculului.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în conducerea vehiculelor comerciale, preferabil în domeniul livrărilor de mărfuri.

  • Permis de conducere categoria B în vigoare și un istoric de conducere curat.

  • Capacitatea de a respecta programul de lucru, care implică 2 zile la muncă cu programul de la orele 6:00 la 18:00, urmate de 2 zile libere.

  • Abilități excelente de comunicare și orientare către clienți.

  • Atitudine pozitivă și orientare către rezolvarea problemelor.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare.

    3500 lei NET

  • Mâncare, apă și cafea asigurate de companie.

  • Concedii plătite conform politicilor companiei.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 268577014