2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Iasi
  6. Personal necalificat - Iasi
Postat Azi la 11:15

SOFER Aprovizionare Categ, B

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: RO35850608

Descriere

Noir Coffee Roasters își mărește echipa!

Pentru ca produsele noastre să ajungă cu bine la destinație, persoana pe care o căutăm trebuie să dețină un permis cat. B și să aibă experiență în domeniul șoferiei de minim 1 an.

Principala responsabilitate va fi aprovizionarea cu materii prime și materiale specifice activității firmei. Activitatea se va desfășura în Iași, în cadrul unui program full-time, pe o perioadă nedeterminată.

CANDIDATUL IDEAL:

  • - Studii medii (liceu sau scoala profesionala);

  • - Permis categ.B;

  • - Aptitudini de planificare şi organizare a activității de bază;

  • - Deţine spirit de iniţiativă şi prezintă interes pentru formare/ dezvoltare profesională şi personală continuă;

  • - Încredere în sine, operativitate, atenţie la detalii şi simţ ridicat de responsabilitate, spirit de observaţie, răbdare, capacitate de analiză, sinteză a informaţiilor şi adoptare a deciziei, capacitate de adaptare la specificul unei situaţii;

  • - Orientare către rezultate, muncă în echipă, punctualitate.

DESCRIEREA JOBULUI:

  • - Manipuleaza marfa in depozit;

  • - Aseaza pe raft marfa receptionata;

  • - Pregateste marfa pentru livrare conform bonurilor de livrare;

  • - Vei gestiona comenzile si vei colabora cu furnizorii de marfa;

  • - Atenţionarea şi informarea pe plan intern asupra detectării neregulilor de livrare;

  • - Vei urmari planul de livrare a marfii in termenii agreati contractual;

  • - Vei intocmi rapoartele periodice de activitate.

  • - Comunicarea cu furnizorii actuali.

BENEFICII:

  • Salariu fix;

  • Contract pe perioada nedeterminată;

  • Bonus de performanță;

  • Posibilitate de dezvoltare.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 259831286