2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timis
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timisoara
Somaco
Postat 22 aprilie 2024

Angajam Operator masina debitat/fasonat

Localizare

Timisoara

Descriere

Cerinte:

  •  Minim 8 clase finalizate sau studii medii (avantaj);

  •  Cunoștințe solide despre materialele de construcții;

  •  Competențe de citire și interpretare documentație tehnica;

  •  Seriozitate, implicare si punctualitate;

  •  Experiența anterioara într-o activitate similară;

  •  Cunoștințe construcții / activitate industrială.

Responsabilitati:

  •  Execută operațiile de debitare fasonare conform documentației tehnice, a planurilor de armare și a instrucțiunilor specifice de lucru;

  •  Incadrarea in termene de executie si predarea in timp util a otelului fasonat către echipa de legare;

  •  Citește și interpretează documentația tehnică a proiectului în vederea pregatirii corecte și realizării de calitate a lucrărilor planificate;

  •  Verifica stocurile de oțel necesare în procesul specific de producție;

  •  Execută operațiunile de manipulare a sarcinilor în funcție de etapa tehnologica: transport carcase, în/din hala de producție și depozitarea conforma a carcaselor.

Pachet salarial format din:

  • Salariu fix;

  • Tichete de masa;

  • Bonus performanta;

  • Asigurare medicala, viata si accident;

  • Prime;

  • Decontare transport în funcție de distanța parcursă.

Program:

  • 8,5h 7:00 - 15:30, luni - vineri.

Cine suntem noi?

Suntem unul dintre cei mai puternici și sustenabili producători de prefabricate de beton din țară, cu o experiență de multe decenii. Deținem 5 fabrici poziționate strategic pentru a deservi proiecte complexe la nivel național. Facem parte din cel mai puternic grup din domeniul materialelor de construcții din lume, Holcim.

Ce facem noi?

Producem elemente prefabricate din beton utilizate în domeniul infrastructurii rutiere, electrice și de apă canal, al construcției centrelor comerciale, logistice sau de producție, precum și soluții pentru segmentul rezidențial. Ne diferențiem de concurenții noștri prin experiența și anvergura companiei noastre.

De ce sa ne alegi?

În industria noastră, suntem partenerul de încredere pentru construcții sustenabile. Evoluăm permanent și dezvoltăm soluții optime pentru proiectele de infrastructură și proiectele speciale ale clienților noștri. Rămânem atenți la impactul social pe care îl au structurile create cu produsele și soluțiile noastre și ne angajăm să le îmbunătățim mereu. Din grijă pentru oameni și pentru tot ce ne înconjoară.

Soluțiile SOMACO

Somaco oferă soluții pentru proiectele de infrastructură ale României, printr-o gamălargă de produse și servicii. Abordăm proiecte complexe, asigurând valueengineering –proiectare, producție, transport și montaj.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 265537479