2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Maramures
  6. Service auto - Baia Mare
Postat 17 aprilie 2024

Specialist Identificare

Salariu

3 500 - 7 555 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 33937911

Descriere

Descrierea jobului

- dеrulаrеа de operațiuni comercialе cu cliеnții companiеi în scopul vаnzării dе piеse și аccеsorii pеntru autovеhiculе comercialе (consultanță dе spеcialitatе acordаtă clienților în mаgаzin, identificare piese, comandă, încheiere proces de vânzare, întocmire documente de încasare contravaloare piese, gestionare stoc, etc.);

- menținerea și dezvoltarea relației cu clienții din portofoliu;

- prospectarea telefonică a pieței pentru a identifica clienți noi și oportunități de dezvoltare a pachetului de servicii și produse oferite;

- urmărirea realizării targetelor, a obiectivelor cantitative și calitative individuale și ale echipei;

- întocmirea rapoartelor specifice de vânzari.

Candidatul Ideal

Cerinte:

-Cunoasterea operari programelor de Identificare piese Originale Constituie un Avantaj

-minim studii medii;

- cunoștințe bune de utilizare a calculatorului

- abilități bune de comunicare, relaționare, negociere

- experienta în activitate care presupune relația cu clienții / vânzare (avantaj)

- consecvenț în atingerea obiectivelor;

- orientare către atingerea obiectivelor;

- experiență în vânzări directe constituie un avantaj;

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 239493859