2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bacau
  6. Ingineri - Bacau
Fjobs.ro
Postat 26 aprilie 2024

Specialist ofertare panouri fotovoltaice

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descriere job

Firma Volt Expert, lider în furnizarea de soluții complete în domeniul instalatiilor de energie regenerabilă, cu sediul în Bacău, str. Bulevardul Unirii nr.30, caută un Manager  Ofertare dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre dinamică și orientată către excelență. Dacă sunteți un profesionist cu experiență în domeniul ofertării și doriți să contribuiți la dezvoltarea și succesul companiei noastre, vă invităm să aplicați pentru această poziție!

Responsabilități:

·         Coordonarea și supervizarea întregului proces de ofertare, de la evaluarea cerințelor clientului până la elaborarea și prezentarea ofertelor personalizate.

·         Analiza și interpretarea cerințelor tehnice și comerciale ale clienților și elaborarea soluțiilor optime în conformitate cu acestea.

·         Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a obține informațiile necesare și pentru a asigura respectarea termenelor de livrare și de calitate.

·         Dezvoltarea și gestionarea relațiilor cu furnizorii și subcontractorii pentru obținerea celor mai bune condiții și prețuri pentru echipamentele și materialele necesare.

·         Supervizarea și formarea echipei de ofertare pentru a asigura standarde ridicate de profesionalism și eficiență.

Cerințe:

·         Experiență anterioară într-o poziție similară de conducere în domeniul ofertării, preferabil în industria instalatiilor de energie regenerabilă.

·         Abilități excelente de negociere, comunicare și management al relațiilor cu clienții și partenerii de afaceri.

·         Cunoștințe solide în domeniul tehnic și comercial, cu capacitatea de a înțelege și de a interpreta cerințele specifice ale proiectelor.

·         Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune, respectând simultan multiple termene limită și proiecte.

·         Abilități de conducere și de gestionare a echipei, cu capacitatea de a inspira și de a motiva performanța individuală și de echipă.

Beneficii:

·         Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, într-un mediu dinamic și stimulant, cu posibilități de dezvoltare și avansare în carieră.

·         Salariul : 4500-5000 lei net ,în funcție de experiență

·         Mediu de lucru profesionist și echipă dedicată, cu accent pe colaborare și excelență.

Program de lucru

·         Luni-Vineri: 08.00- 16.00

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la creșterea și dezvoltarea companiei Volt Expert în domeniul instalatiilor de energie regenerabilă, vă rugăm să completați formularul de aplicare disponibil pe site-ul nostru web.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre această oportunitate de carieră!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 268926524