2. Locuri de munca
  3. Resurse Umane
  4. Recrutare
  5. Recrutare - Bihor
  6. Recrutare - Oradea
Postat 08 mai 2024

Specialist Recrutare

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

1 / 1

Responsabilitati:

-identificarea nevoilor de recrutare in cadrul societatii, conform obiectivelor communicate de conducere

- identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante - selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului - actualizeaza in permanenta baza de date cu candidati - informeaza candidatii despre actele necesare la angajare,

- ofera suport pentru interviul final cu angajatorul

- deruleaza intreg procesul de recrutare: formuleaza si posteaza anunturile de recrutare,realizeaza selectia CV-urilor, programeaza candidatii la interviu, sustine interviurile primare, realizeaza fisa de evaluare a candidatilor selectati

program L-V 9-17

SALAR 3500 - 4000 LEI NET, in functie de experienta

Permis categoria B

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 266013065