2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori masini - Afumati
Patricia
Postat 22 aprilie 2024

Stivuitorist - Depozit Afumati

Localizare

Afumati

Nivelul de studii: CalificatProgram de munca: Program de lucru in ture

Pentru depozitul din Afumati, Lactalis Logistic angajeaza stivuitorist.

Responsabilități:

  • Executarea activitatii de descarcare, manipulare si aranjare a marfii in depozit: incarcarea si descarcarea masinilor cu marfa in cele mai bune conditii de igiena si calitate;

  • Aranjarea produselor in depozit pe sortimente si termene de valabilitate astfel incat sa se respecte principiul FIFO;

  • Manipularea produselor in interiorul depozitului in conditii de securitate si igena, astfel incat acestea sa nu se deterioreze;

  • Pregatirea marfii pentru livrare catre clienti conform avizelor de incarcare sau indicatiilor gestionarului;

  • Utilizare scanner pentru pregatirea comenzilor;

  • Utilizarea si pastrarea in conditii tehnice optime a utilajelor sau echipamentelor folosite pentru manipulare si depozitare.

Profil candidat:

  • Exprienta anterioara minim 6 luni – REACH TRUCK (lame laterale);

  • Experienta in depozit frig;

  • Atestat Stivuitorist + talon valabil;

  • Disponibilitatea pentru a lucra in schimburi de noapte;

  • Disponibilitate pentru a lucra la temperatura controlata (2 – 4 grade).

Program: se lucreaza in schimburi de 12/24, in intervalul 07:00-19:00;  19:00-07:00 (inclusiv weekend-uri, conform rotatiei turelor).

Transport asigurat pe 3 rute: 2 din Bucuresti, de la Obor, metrou Costin Georgian si 1 din jud Ialomita: Rovine -> Reviga - > Cocora - > Grindu -> Valea Macrisului -> Garbovi -> Urziceni - > Cosereni -> Sindrilita -> Afumati

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 256496285