2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Iasi
  6. Sudori - Iasi
Postat 17 aprilie 2024

Sudor cu Experiență în Tehnologia TIG, MIG/MAG și Sudură Clasică

Salariu

4 100 - 5 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 29528080

Căutăm un sudor priceput, cu expertiză în tehnologia TIG, MIG/MAG și sudură clasică, pentru a se alătura echipei noastrre, pentru deschiderea unei linii de producție de sobe și seminee metalice. Dacă ai cunoștințe solide în sudură și ești pasionat de tehnologie, te încurajăm să aplici pentru acest rol.

Cerințe:

  • Experiență solidă în sudura folosind tehnologia TIG, MIG/MAG și sudură clasică cu electrod.

  • Cunoștințe și abilități tehnice pentru lucrul cu utilaje CNC laser și abkant (constituie un avantaj).

  • Abilități practice în lucrul cu calculatorul.

  • Abilitatea de a citi și interpreta desene tehnice.

  • Atent la detalii și orientat către calitate.

  • Inentivitate si gandire practica.

Responsabilități:

  • Sudarea de piese și componente metalice conform standardelor de calitate folosind tehnologiile TIG, MIG/MAG și sudură clasică.

  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura o producție eficientă și de calitate.

  • Utilizarea utilajelor pentru prelucrarea materialelor.

  • Respectarea regulilor de siguranță în lucrul cu echipamente și materiale inflamabile.

Beneficii:

  • Pachetul salarial penteru perioada de proba incepe de la 3500 lei in mana + 600 lei bonuri de masa, dupa care se renegociaza.

  • Oportunitatea de a contribui la înființarea unei linii de producție moderne.

  • Mediu de lucru dinamic și stimulant, cu accent pe inovare și tehnologie.

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională într-un domeniu în continuă evoluție.

Dacă ești pasionat de sudură, tehnologie și calitate, și vrei să iei parte la construirea unei linii de producție de succes, contacteaza-ne la numarul: 07********24 sau pe whatsapp. Alătură-te echipei noastre în această provocatoare de creare și inovație!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 259127537