2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal Fast Food - Ilfov
  7. Personal Fast Food - Magurele
Postat 24 aprilie 2024

Sudor/Operator Circular, Debitare Pal

Salariu

4 500 - 5 100 lei

Localizare

Ilfov, Magurele

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 16660321

Intersim Design SRL, cu domeniul de activitate in productia de mobilier specific spatiilor destinate camerelor de imagistica medicala, isi mareste echipa!!!

1. Sudor : Absolvent Scoala Profesionala/Liceu profil Sudura sau Mecanic si/sau Curs de calificare Sudor;

  • Cunostinte despre instrumente de masurare;

  • Cunostinte desen tehnic;

  • Cunostinte despre sudura manuala ( sudura MMA; Mig/Mag, WIG).

2. Operator circular (debitare pal/ cantuire pal) : Operarea maşinilor cu comandă numerică pentru realizarea operatiilor de prelucrare a pieselor din pal/lemn.

  • Minime cunostinte in programarea masinilor-unelte cu comanda numerica;

  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;

  • Abilități bune de citire a desenelor tehnice și de interpretare a specificațiilor;

  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient;

  • Prelucrarea reperelor la cotele prevăzute în desenele tehnice de execuţie.

Responsabilitati:

  • Indeplinirea activitatilor pentru desfasurare procesului de productie conform planificarii productiei;

  • Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru, a standardelor de calitate si de productivitate;

  • Verificarea materiilor prime necesare productiei.

Oferim:

  • Compensatie motivanta;

  • Tichete de masa/ 40 ron/zi;

  • Prime de Paşte şi Crăciun;

  • 21 de zile de concediu pe an;

  • Echipament de lucru asigurat de către Companie.

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Magurele
ID: 268787565