2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Bihor
  6. Constructii - Oradea
Postat 03 mai 2024

SUDORI aluminiu santier naval-Franta

Salariu

2 450 - 2 500 €

Localizare

Oradea

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Franta

Descriere

Cerințe:

Angajam sudori aluminiu,TIG, MIG-MAG

·         Experiență în domeniu minim 2 ani;

·         Diploma de calificare - obligatoriu;

·         Cunoașterea limbii franceze nivel conversațional - constitue avantaj;

·         Experiență pe șantierele franceze - constitue avantaj;

·         Abilități de lucru în echipă și autonom, persoane serioase și dinamice.

Condiții:

·         Program de lucru full-time;

·         Angajarea se face in Romania cu detasare in Franta;

·         Concediu plătit;

·         Cazare asigurata gratuit;

·         Transport asigurat gratuit de angajator Romania - Franta si retur și pe teritoriul Franței;

·         Salariu oferit 2500 EUR/pe lună net.

Responsabilități:

·         Pregatirea materialelor pentru sudura;

·         Are grija ca lucrarile sa se desfasoare respectand tehnologia propusa;

·         Asamblarea,sudarea si prelucrarea componentelor;

·         Sesizeaza eventualele probleme care pot aparea pe parcursul executiei;

·         Informeaza echipa cu privire la stadiul lucrarilor;

·         Respecta graficele de executie a lucrarilor;

·         Respecta normele de siguranta a muncii;

·         Întretinerea aparaturii de sudura folosind sculele din dotare;

·         Respecta atributiile din fisa postului.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 258826561