2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 2
Postat 08 aprilie 2024

Suntem în căutarea unei croitorese cu experiență în domeniu!!!

Salariu

3 300 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Suntem în căutarea unei croitorese cu experiență în domeniu pentru a se alătura echipei noastre din cadrul atelierului nostru de confecționare. Candidatul ideal trebuie să aibă cunoștințe solide în croitorie și să fie capabil să lucreze independent, respectând standardele noastre de calitate.

Responsabilități:

  • Confecționarea și modificarea articolelor vestimentare conform cerințelor clienților sau ale designului intern.

  • Utilizarea adecvată a echipamentelor și materialelor specifice în procesul de croitorie.

  • Respectarea termenelor de livrare și a standardelor de calitate stabilite de companie.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în croitorie, cu abilități în confecționarea și modificarea articolelor vestimentare.

  • Cunoștințe solide despre materialele textile și tehnici de cusut.

  • Capacitatea de a citi și interpreta modele și scheme de croitorie.

  • Atitudine pozitivă, atenție la detalii și capacitatea de a lucra în echipă.

Oferta noastră:

  • Salariu competitiv între 3300 și 4000 de lei, în funcție de experiența candidatului.

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, asigurând stabilitate și beneficii pe termen lung.

  • Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă.

  • Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră în cadrul companiei.

Dacă ești o persoană pasionată de croitorie și îndeplinești cerințele noastre, te invităm să ne contactezi la numărul de telefon din anunț.

Te așteptăm în echipa noastră pentru a contribui la succesul și creșterea atelierului nostru de confecționare!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 268742570