2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 4
Postat 04 aprilie 2024

Suntem în căutarea unui Specialist PPC

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Tip job

Part time

Mobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distanta

Suntem în căutarea unui Specialist PPC talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de marketingul online și de optimizarea campaniilor PPC, acesta este momentul potrivit pentru a-ți construi o carieră de succes alături de noi.

Responsabilitățile tale vor include:

• Planificarea, implementarea și monitorizarea campaniilor PPC pe diverse platforme publicitare (Google Ads, Facebook Ads, etc.);

• Cercetarea de cuvinte cheie și identificarea oportunităților pentru optimizarea campaniilor;

Crearea și editarea anunțurilor relevante și captivante;

• Analiza datelor și generarea de rapoarte periodice pentru a evalua performanța campaniilor PPC;

• Raportarea bazată pe performanța campaniilor implementate, oferind o analiză detaliată și recomandări pentru îmbunătățirea rezultatelor.

• Identificarea și implementarea strategiilor de optimizare continuă a campaniilor pentru a maximiza rezultatele.

Cerințele noastre pentru acest rol sunt:

• Experiență anterioară de lucru în gestionarea campaniilor PPC și a platformelor publicitare relevante (minim 3 ani);

• Cunoștințe solide în domeniul marketingului digital și înțelegerea principiilor PPC;

• Capacitatea de a realiza analize și de a interpreta date pentru a lua decizii informate;

• Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;

• Atent la detalii și orientat către rezultate;

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, să ai posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile în marketingul digital și de a contribui la succesul clienților noștri, te invităm să aplici pentru postul de Specialist PPC.

Oferta noastră include un pachet salarial atractiv, training-uri, beneficii suplimentare și oportunități excelente de dezvoltare profesională.

Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268531953