2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Medgidia
Postat 28 aprilie 2024

Supermarket din Medgidia isi mareste echipa!

Localizare

Medgidia

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Candidatul Ideal

* Atitudine pozitiva, spirit de echipa

* Seriozitate, corectitudine, punctualitate

Descrierea jobului

* indeplinirea obiectivelor stabilite de seful direct

* Completarea produselor la raft, curatenia magazinului, consilierea/servirea clientilor.

Se ofera:

* Salariu fix + tichete de masa (posibilitate de crestere salariala bazat pe rezultate)

Localitate

Medgidia,

Constanta

Constanta, Medgidia
ID: 237535643