2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Vaslui
  5. Alte locuri de munca - Vaslui
Postat 05 aprilie 2024

Supraveghetori Sala Jocuri - Vaslui

Localizare

Vaslui

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Daca te consideri:

  • o persoana perseverenta, ambitioasa si atenta la detalii;
  • cu abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva;
  • cu aspect placut, ingrijit;
  • disponibilitate pentru program in ture, inclusiv de noapte (12/24,12/48); se lucreaza 15-16 zile pe luna.

Responsabilitatile vor fi :

  • intampinarea clientilor in sala de joc si servirea cu bauturi din produsele de protocol;
  • oferirea de informatii despre regulile de joc si modul de functionare a aparatelor;
  • realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de participantii la joc si intocmirea raportului asupra platilor efectuate.

Noi oferim:

  • perioada de formare platita (nu cerem experienta in domeniu);
  • contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
  • prime de Pasti si Carciun;
  • salariu fix + tichete de masa +posibilitate de bacsis-uri substantiale;
  • posibilitate reala de a fi promovat in cadrul companiei;
  • un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 242170374