2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Mogosoaia
Exe Green Holding
Postat 27 mai 2024

TABLOTIER-Tablouri electrice

Localizare

Mogosoaia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Candidatul Ideal:

- studiile tehnice pot reprezenta un avantaj (electric, electromecanic, electrotehnic)

- sa stie sa citeasca schemele electrice si sa cableze in conformitate cu schemele

- experienta anterioara in realizarea tablourilor electrice

Descrierea jobului:

Realizarea tablourilor electrice conform schemei multifilare si/sau a documentatiei de executie.

Beneficii:

-          Contract individual de munca pe perioada nedeterminata

-          Salariu atractiv

-          Prime de Paste si de Craciun

-          Spor de fidelitate si zile de concediu de odihna suplimentare, acordate in functie de vechimea in companie

-          Zile libere platite si ajutoare in bani, acordate cu ocazia unor evenimente familiale

-          Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa.

Localitate

Mogosoaia,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Mogosoaia
ID: 254908199