2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti - Ilfov
  6. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti
  7. Tamplari si montatori mobilier - Sectorul 1
Postat 19 aprilie 2024

Tamplar / Montator Mobilier Import si La Comanda

Salariu

5 700 - 8 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatProgram de munca: Program flexibil

Jobul este pentru un tamplar de mobilier cu experienta , care este motivat sa faca un pas important in salarizare si in profesie .

Companie de amenajari interioare,  mobilier import si la comanda  angajeaza : Tamplar / Montator .

Candidatul Ideal

•             Abilitati de comunicare si prezentare

•             Permis conducere cat B

•             Inventivitate, creativitate, precizie

Responsabilitati

•             Realizarea montajului pieselor , masuratori , relevee , diagrame debitare

•             Montarea mobilierului  si / sau coordonarea lucrarilor de montaj in derulare

Beneficii

Mediu de lucru stabil si placut .

Locatie :  sector 1 si 2 , Bucuresti

Program lucru flexibil 4 – 7 ore / zi  .

Pachet salarial EXCELENT , comparabil cu cele din vestul Europei.

Detalii la tel. 07*********12

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268199642