2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Postat Azi la 12:51

Tehnician curenți slabi Cluj

Salariu

4 000 - 4 300 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14238267

Descriere

Descrierea postului:

  • Realizează lucrări de instalare, extindere și întreținere a rețelelor de curenți slabi conform dispozițiilor primite;

  • Întreține rețele proprii de voce/date;

  • Întreține rețele proprii de securitate (CCTV, CA, Efracție și detecție incendiu);

  • Răspunde de funcționarea corespunzătoare a sistemelor/rețelelor de curenți slabi;

  • Diagnosticarea stării de funcționare a sistemelor și remedierea defecțiunilor de sistem;

 Cerinţe:

  • Studii medii de profil, calificare în domeniul electronică, electrotehnică/automatizări;

  • Constituie avantaj absolvirea cursului de specializare pentru technician pentru sisteme de detecție, supraveghere video și control access – Cod COR 352130 (codul COR vechi 313210)

  • Experiență minim 1 an în domeniu;

  • Capacitate de planificare şi organizare;

  • Dexteritate şi precizie motorie;

  • Spirit de observaţie;

  • Inițiativă în realizarea diverselor sarcini și acțiuni.

 Se oferă:

Pachet salarial motivant: 4000-4300 lei net+ tichete de masa (30 lei/tichet) + prime sarbatori, bonusuri

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270200550