2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Maramures
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Baia Mare
Postat 12 aprilie 2024

Tehnician electronist

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

-Experiență anterioară în domeniul tehnic, preferabil în repararea aparatelor și echipamentelor de sudură.

-Cunoștințe solide de mecanică, electricitate și electronice.

-Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.

-Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.

-Atitudine pozitivă, orientare către rezolvarea problemelor și capacitatea de a comunica eficient cu clienții.

Descrierea jobului

-Diagnosticarea și identificarea eficientă a problemelor tehnice ale aparatelor și echipamentelor de sudură.

-Repararea și întreținerea corectivă și preventivă a echipamentelor, respectând standardele de calitate și siguranță.

-Comunicarea clară și eficientă cu clienții pentru a înțelege nevoile lor și pentru a oferi soluții adecvate.

-Întocmirea rapoartelor de intervenție și a documentației necesare în procesul de service. Beneficii:

-Mediu de lucru dinamic și stimulant.

-Oportunități de dezvoltare și avansare profesională.

-Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe.

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 268919038